HABERLER & DUYURULAR

Konya Valisi Sayın Yakup CANBOLAT'dan Müdürlüğümüze veda ziyareti.

Valiler Kararnamesi ile Bursa’ya atanan Konya Valisi Sayın Yakup CANBOLAT, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne veda ziyaretinde bulundu.

Konya Valiliği görevini yürütürken geçtiğimiz günlerde yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Bursa Valiliği’ne atanan Konya Valisi Sayın Yakup CANBOLAT, veda ziyaretleri kapsamında Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Abdüssettar YARAR'ı ziyaret etti.

Konya Valisi Yakup CANBOLAT'a şehre yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Konya İl Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Abdüssettar YARAR, Vali CANBOLAT’ın görevi boyunca Konya insanının kalbini kazandığını ve Müdürlüğümüz faaliyetlerine büyük katkıları olduğunu ifade ederken Sayın Yakup CANBOLAT’a Bursa Valiliği görevinde başarılar diledi.

Mevlâna ve Hoşgörü şehri olan Konya’da iki yılı aşkın süredir hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Konya Valisi Yakup CANBOLAT da kurumlar arası işbirliğinin en güzel yaşandığı şehirlerden birisi olan Konya’da  Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün hizmetleriyle ve gerçekleştirdiği faaliyetlerle ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade etti.

 

 

Vali Canbolat’tan Müdürlüğümüze veda ziyareti.